Ana sayfa

shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd şirket Profili

şirket Profili

    

Shenzhen HZY CNC Mekanik ve Elektrik Malzemeleri Co, Ltd 2003 yılında, tasarım, üretim ve Lazer Kalıp Makineleri satışı konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji kuruluştur.
Şirketimiz, otomatik bükme makinesi ve Lazer kesme makinesini araştırmayı ve geliştirmeyi amaçlayan, uluslararası, yerli ileri fikir ve teknolojileri tanıtmak için muazzam bir para harcamaktadır.
Şirketimizde, pek çok ulusal buluş patenti ve bilgisayar yazılımı telif hakkı elde eden sıkı bir şekilde bağlı araştırma grubu bulunmaktadır.
Şimdi birkaç çekirdek teknoloji lider konumda ve ürün serisi CE onayına sahip.
Şirketimizin satış ağı dünya çapında olup, dünyanın her yerinde müşterilere satış öncesi, satış sonrası ve satış sonrası hizmetleri sağlayabilir.
Müşterinin tüm talepleri bizim ilerlememizin motivasyonudur!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen HZY CNC Mekanik ve Elektrik Malzemeleri Co, Ltd 2003 yılında, tasarım, üretim ve Lazer Die kurulu yapımı satışı konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji kuruluştur.

shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd shenzhen huazhengyuan cnc mechanical and electrical equipment co.,ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : ZY

No. Çalışanları : 50~120

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 50% - 60%